. - Karafa a 5 pohárků

Sklo, výška karafy 32 cm a výška pohárků 7 cm. 30. léta 20. století.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
304281. Karafa a 5 pohárků
Dražba ukončena:03.04.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 27.03.2020 20:32:32 5572