.. - Kladení do hrobu

Dřevoryt, 55x38 cm. Rám, pasparta, sklo. Nesignováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír poškozen přehnutím.

..
50377. Kladení do hrobu
Dražba ukončena:15.10.2020 19:17:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč