.. - K.M.Čapek Chod.

Pálená hlína, výška 28 cm. Značeno vespod Praha UMP Nusle 481.

Pozn.: Míně poškozeno.

..
49951. K.M.Čapek Chod.
Dražba ukončena:07.10.2020 22:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (04.10.2020 21:21:49) 177