. - Kočovníci u studny

Olej na dřevě, 21x41 cm. Nesignováno (Joseph Wolfram). Rám.

.
19554. Kočovníci u studny
Dražba ukončena:25.04.2018 18:33:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč