signatura nečitelná - Kompozice

Olej na plátně, 61x74 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
11994. Kompozice
Dražba ukončena:29.06.2017 20:17:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč