.. - Konvolut 10 litografií - Květena

Litografie, všechny 26x37 cm. Nesignovány. Volné listy.

Pozn.: Datace 1860.

..
57055. Konvolut 10 litografií - Květena
Dražba ukončena:18.03.2021 21:26:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč