1. In Memorian Láska, autorka Eva Lazarová. Zdobeno originálními grafickými listy Tomáše Lauba. Grafické listy jsou lehce nalepeny na stánkách, jejich rozměry jsou cca 9x7 cm. Kniha byla vydána ve 30-ti výtiscích, vlastním nákladem, tento výtisk má číslo 29. 97 stran.
2. Knižní značky Zdenky Braunerové. Vyzdobil Jan Konůpek. Vydáno v Kladně roku 1938 ve 200 výtiscích, tento má číslo 118.
3. Geberte. Konec 19. stol. Psáno německy a hebrejsky. Celokožená zlacená vazba s trnovou sponou. Mírně poškozeno.
4. Večery v Bissone, autorka Tereza Dubrovská. Věnování a podpis Jiřího Karáska ze Lvovic. Podpis autorky. Vydáno v Praze v počtu 200 výtisků, tento má číslo 92.