.. - Konvolut 4 knih

1. In Memorian Láska, autorka Eva Lazarová. Zdobeno originálními grafickými listy Tomáše Lauba. Grafické listy jsou lehce nalepeny na stánkách, jejich rozměry jsou cca 9x7 cm. Kniha byla vydána ve 30-ti výtiscích, vlastním nákladem, tento výtisk má číslo 29. 97 stran.
2. Knižní značky Zdenky Braunerové. Vyzdobil Jan Konůpek. Vydáno v Kladně roku 1938 ve 200 výtiscích, tento má číslo 118.
3. Geberte. Konec 19. stol. Psáno německy a hebrejsky. Celokožená zlacená vazba s trnovou sponou. Mírně poškozeno.
4. Večery v Bissone, autorka Tereza Dubrovská. Věnování a podpis Jiřího Karáska ze Lvovic. Podpis autorky. Vydáno v Praze v počtu 200 výtisků, tento má číslo 92.

..
57048. Konvolut 4 knih
Dražba ukončena:18.03.2021 21:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč