MENU
Vstup do aukce
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Dřevo zlacené, výška: 28 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
32994. Konzole
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 300 Kč
limit (12.06.2019 0:58:09)
237
2 200 Kč
limit (12.06.2019 0:58:08)
2297
2 000 Kč
limit (05.06.2019 19:02:31)
2297
1 900 Kč
5572
1 800 Kč
limit (05.06.2019 19:02:17)
2297
1 700 Kč
5572
1 600 Kč
limit (05.06.2019 19:02:02)
2297
1 500 Kč
5572
1 400 Kč
limit (22.05.2019 15:17:49)
2297
1 300 Kč
33
1 200 Kč
limit (21.05.2019 11:42:58)
2297
1 100 Kč
831
1 000 Kč
2297