. - Láhev vína s podpisem Karla Gotta

Pozn.: Etiketa částečně poškozena

Láhev Nussdorfer Herrenberg 1996-Muller Thurgau, 750ml, výška láhve 28cm, signováno na láhvi Karel Gott 14.7.1999.

.
38698. Láhev vína s podpisem Karla Gotta
Dražba ukončena:11.12.2019 21:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč