1. pol. 20. stol.

55430. Lampička ala japonerie

popis: Porcelán, mosaz, celková výška 52 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 35 dnů, 12 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:27:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 000 Kč