MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
pozn.: Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.
> zpět na aukční výsledky
..
51468. Lovecký závěs na řetízku, závěs zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 4 Au - liška, řetízek zlato 750/1000, hrubá hmotnost 8,85 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
4 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 400 Kč
limit (21.10.2020 21:36:43)
7553
4 300 Kč
4706
4 200 Kč
limit (21.10.2020 21:24:53)
6490
4 200 Kč
4706
4 100 Kč
limit (21.10.2020 15:45:18)
6490
4 000 Kč
limit (18.10.2020 12:38:43)
4706
3 900 Kč
2980
3 800 Kč
limit (18.10.2020 12:38:34)
4706
3 700 Kč
2980
3 600 Kč
limit (18.10.2020 12:38:21)
4706
3 500 Kč
2980
3 400 Kč
limit (18.10.2020 12:38:16)
4706
3 300 Kč
2980
3 200 Kč
limit (18.10.2020 12:38:09)
4706
3 100 Kč
2980
3 000 Kč
limit (18.10.2020 12:38:05)
4706
2 900 Kč
2980
2 800 Kč
limit (18.10.2020 12:38:01)
4706
2 700 Kč
2980
2 600 Kč
limit (18.10.2020 12:37:52)
4706
2 500 Kč
2980
2 400 Kč
limit (18.10.2020 12:37:47)
4706
2 300 Kč
2980
2 200 Kč
limit (14.10.2020 22:06:48)
4706
2 100 Kč
5807
2 000 Kč
limit (13.10.2020 15:29:44)
6490
1 900 Kč
5807
1 800 Kč
limit (13.10.2020 15:29:36)
6490
1 700 Kč
5807
1 600 Kč
limit (13.10.2020 15:29:24)
6490
1 500 Kč
5807
1 400 Kč
limit (13.10.2020 15:29:16)
6490
1 300 Kč
5807
1 200 Kč
limit (13.10.2020 0:08:29)
6490
1 100 Kč
2980
1 000 Kč
5661