..

51468. Lovecký závěs na řetízku, závěs zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 4 Au - liška, řetízek zlato 750/1000, hrubá hmotnost 8,85 g

popis: pozn.: Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.

dražba ukončena: 21.10.2020 21:41:48

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 400 Kč