.. - Lovecký závěs na řetízku, závěs zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 4 Au - liška, řetízek zlato 750/1000, hrubá hmotnost 8,85 g

pozn.: Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.

..
51468. Lovecký závěs na řetízku, závěs zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 4 Au - liška, řetízek zlato 750/1000, hrubá hmotnost 8,85 g
Dražba ukončena:21.10.2020 21:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč