.

46025. Malý nebeklíč obsahující pobožné modlitby k utěšení křesťanské katolické duše pro osobu ženskou

popis: Kniha, 18x10 cm. Vydáno v Písku roku 1820 u Josefa Fetterla. Titulní dřevořez. Obsahuje 7 celostránkových dřevořezů, ozdobné viněty a iniciály. 335 stran (=535). Jako přívazek je Radostná cesta...do Mariecell, vydáno 1819. 411 stran + rejstřík.
Celokožená zdobená dobová vazba, poškozena. Zdobená ořízka, původně zlacena.

Pozn.: Přívazek neúplný, chybí stránky 405 až 410. Konzultováno a posouzeno Bořkem Neškudlou, PhD.

dražba ukončena: 10.06.2020 21:45:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 10.06.2020 18:11:17 1850
500 Kč 25.05.2020 18:42:56 5572