MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Zdobeny ríčními perličkami.
> zpět na aukční výsledky
.
51390. Manžetové knoflíčky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou pro cizí zboží po r. 1868 Z-25, hrubá hmotnost 2,55 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 000 Kč
limit (21.10.2020 20:15:04)
7428
1 900 Kč
4706
1 800 Kč
limit (21.10.2020 20:13:34)
7428
1 700 Kč
limit (14.10.2020 21:17:57)
6490
1 700 Kč
4706
1 600 Kč
limit (13.10.2020 10:21:37)
6490
1 500 Kč
5656
1 400 Kč
limit (13.10.2020 7:32:40)
6490
1 400 Kč
5656
1 300 Kč
limit (12.10.2020 23:49:50)
6490
1 200 Kč
5656
1 100 Kč
2980
1 000 Kč
6471