.

51390. Manžetové knoflíčky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou pro cizí zboží po r. 1868 Z-25, hrubá hmotnost 2,55 g

popis: Zdobeny ríčními perličkami.

dražba ukončena: 21.10.2020 20:20:05

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč