.

51404. Manžetové knoflíky se smaragdy, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 2,84 g

zbývá: 0 dnů, 8 hodin

konec dražby: 21.10.2020 20:33:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 900 Kč