. - 2x Mapa Franky - Německo, r. 1782 a 18. stol.

Lepty, 54x47 a 46x55 cm, vydal Iohannes Baptist Homanno, Norimberg, 18. století a rok 1782, vyzdobeno erbem s královskou postavou a s pomníkem, vyznačena jednotlivá knížectví, volné listy, poškozeno.

.
12819. 2x Mapa Franky - Německo, r. 1782 a 18. stol.
Dražba ukončena:11.10.2017 18:25:25
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:1 000 Kč