. - Mapa Pruska

Mědirytina, 36x46 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Papír i rám mírně poškozeny.

.
34514. Mapa Pruska
Dražba ukončena:18.09.2019 21:52:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 400 Kč