.. - Masivní zlacený rám

Vnější rozměr 49x60 cm, vnitřní rozměr 31x41 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
72243. Masivní zlacený rám
Dražba ukončena:23.01.2022 20:43:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč