. - Mísa, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43 (lilie), čistá hmotnost 506,47 g

22x30 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
27744. Mísa, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43 (lilie), čistá hmotnost 506,47 g
Dražba ukončena:13.02.2019 19:06:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč