. - Modlitební kniha

Kniha, 19x11 cm, datováno 1815. Ručně psáno a zdobeno. Celopapírová vazba.

Pozn.: Vazba poškozená, z druhého listu kus utrženo.

.
34794. Modlitební kniha
Dražba ukončena:19.09.2019 22:57:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč