. - Náramek s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou zajíc 2, hrubá hmotnost 21,64 g

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
27883. Náramek s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou zajíc 2, hrubá hmotnost 21,64 g
Dražba ukončena:13.02.2019 21:21:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč