..

51421. Náramek s říčními perličkami, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 3 Ag chrt, hrubá hmotnost 53,90 g

popis: Pozn.: Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.

dražba ukončena: 21.10.2020 20:50:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč