MENU
Vstup do aukce
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.
> zpět na aukční výsledky
..
51421. Náramek s říčními perličkami, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 3 Ag chrt, hrubá hmotnost 53,90 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 100 Kč
limit (12.10.2020 23:57:14)
6490
1 000 Kč
863
900 Kč
6145
800 Kč
863
700 Kč
6572
600 Kč
5661
500 Kč
553