.

51392. Náramek, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43, hrubá hmotnost 26,14 g

popis: Osazen 6 kameny. Středové kameny - skleněná imitace tygřího oka, ostatní smalt.

dražba ukončena: 21.10.2020 20:25:13

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč