.

51394. Náramek, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-46, hrubá hmotnost 9,04 g

dražba ukončena: 21.10.2020 20:23:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 14.10.2020 22:28:06 5712