..

51401. Náramek, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou 3 Ag trojvrší, hrubá hmotnost 32,70 g

popis: pozn.: Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.

zbývá: 0 dnů, 8 hodin

konec dražby: 21.10.2020 20:30:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč