..

51463. Náramek, stříbro 935/1000, značeno platnou puncovní značkou lilie, hrubá hmotnost 37,90 g

popis: Zdobeno skleněnými štrasy.

Pozn.: Chybí kamínek. Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.

dražba ukončena: 21.10.2020 21:32:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 400 Kč