.. - Náramek, stříbro 935/1000, značeno platnou puncovní značkou lilie, hrubá hmotnost 37,90 g

Zdobeno skleněnými štrasy.

Pozn.: Chybí kamínek. Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.

..
51463. Náramek, stříbro 935/1000, značeno platnou puncovní značkou lilie, hrubá hmotnost 37,90 g
Dražba ukončena:21.10.2020 21:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč