značeno Certina - Hodinky náramkové, obecný kov, čistá hmotnost: 31,30 g

V chodu.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Certina
15236. Hodinky náramkové, obecný kov, čistá hmotnost: 31,30 g
Dražba ukončena:13.12.2017 20:55:46
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč