MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
V chodu.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno Certina
15236. Hodinky náramkové, obecný kov, čistá hmotnost: 31,30 g
Dražba ukončena:
13.12.2017 20:55:46
Vyvolávací cena:
700 Kč
vydraženo za:
3 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 100 Kč
limit (13.12.2017 20:50:46)
3327
3 000 Kč
limit (13.12.2017 20:50:45)
2739
2 100 Kč
limit (13.12.2017 20:49:00)
3327
2 000 Kč
limit (13.12.2017 20:48:59)
2739
900 Kč
limit (13.12.2017 19:15:59)
2739
800 Kč
13.12.2017 19:16:00
891
700 Kč
limit (13.12.2017 18:21:30)
2739