.

51402. Náušnice s brilianty starého brusu, 4x cca 0,10 ct, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 1,87 g

dražba ukončena: 21.10.2020 20:35:10

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč