. - Nová česká architektura a její vývoj ve XX. století

Kniha, 22x16 cm, bez obálky, černobílé půdorysy a reprofoto, 234 stran.

Pozn.: Vydala Česká grafická unie a.s. v Praze 1940. Mírně poškozeno.

.
12975. Nová česká architektura a její vývoj ve XX. století
Dražba ukončena:11.10.2017 20:46:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:800 Kč