.. - Pohár 1901-1926

Broušené sklo, celková výška 35 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
59128. Pohár 1901-1926
Dražba ukončena:19.05.2021 20:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč