.. - Populární veselohry Vlasty Buriana - konvolut 9 erotických kreseb

Kresby tužkou, 50x33 cm. Nesignováno. Volné listy.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

..
56963. Populární veselohry Vlasty Buriana - konvolut 9 erotických kreseb
Dražba ukončena:18.03.2021 19:56:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč