.

49769. Předkládací příbor na rybu, stříbro 800/1000, punc S-30, Diana, hrubá hmotnost 226,63 g

popis: Stříbro, délka 26 cm. V původní etui.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 16 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:02:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč