MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
27895. Přívěsek s Madonou, zlato, 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z 58 (husa), hrubá hmotnost 3,54 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 700 Kč
4822
2 600 Kč
limit (13.02.2019 17:22:53)
1592
2 500 Kč
4822
2 400 Kč
limit (13.02.2019 17:22:49)
1592
2 300 Kč
4822
2 200 Kč
limit (13.02.2019 17:22:47)
1592
2 100 Kč
4822
2 000 Kč
limit (13.02.2019 17:22:44)
1592
1 900 Kč
4822
1 800 Kč
limit (13.02.2019 15:10:05)
1592
1 700 Kč
3798
1 600 Kč
limit (13.02.2019 9:14:00)
1592
1 500 Kč
3798
1 400 Kč
limit (13.02.2019 9:13:22)
1592
1 300 Kč
3798
1 200 Kč
1592
1 100 Kč
4822
1 000 Kč
3798
900 Kč
4822
800 Kč
1592
700 Kč
3798
600 Kč
limit (26.01.2019 9:16:30)
4828
600 Kč
909
500 Kč
limit (25.01.2019 9:52:16)
4828