.. - Přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou labuť, hrubá hmotnost 0,80 g

Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
65718. Přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou labuť, hrubá hmotnost 0,80 g
Dražba ukončena:06.10.2021 21:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 06.10.2021 21:10:01 6147
500 Kč 06.10.2021 21:09:04 2846