MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Zdoben kultivovanou mořskou perlou.
> zpět na aukční výsledky
.
51398. Prsten, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 2,21 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
6 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
6 500 Kč
limit (21.10.2020 19:57:06)
1749
6 000 Kč
3999
5 500 Kč
limit (21.10.2020 18:20:52)
1749
5 000 Kč
limit (21.10.2020 18:20:51)
3999
4 900 Kč
limit (21.10.2020 18:11:11)
3999
4 800 Kč
1749
4 700 Kč
3999
4 600 Kč
limit (21.10.2020 17:31:28)
1749
4 500 Kč
limit (21.10.2020 17:31:27)
3999
3 500 Kč
limit (21.10.2020 17:17:33)
1749
3 400 Kč
3999
3 300 Kč
1749
3 200 Kč
6971
3 100 Kč
1749
3 000 Kč
4966
2 900 Kč
6971
2 800 Kč
1749
2 700 Kč
6971
2 600 Kč
1749
2 500 Kč
6971
2 400 Kč
4966
2 300 Kč
6971
2 200 Kč
4966
2 100 Kč
6971
2 000 Kč
3999
1 900 Kč
6536
1 800 Kč
6971
1 700 Kč
6471
1 600 Kč
6971
1 500 Kč
6471
1 400 Kč
6971
1 300 Kč
6471
1 200 Kč
3798
1 100 Kč
6971
1 000 Kč
5661