.

51398. Prsten, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 2,21 g

popis: Zdoben kultivovanou mořskou perlou.

zbývá: 0 dnů, 8 hodin

konec dražby: 21.10.2020 20:27:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 300 Kč