. - Prsten, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 2,21 g

Zdoben kultivovanou mořskou perlou.

.
51398. Prsten, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 2,21 g
Dražba ukončena:21.10.2020 20:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč