.

51389. Prsten s briliantem, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 2,45 g

popis: Briliant starého brusu, cca 0,12 ct.

zbývá: 0 dnů, 8 hodin

konec dražby: 21.10.2020 20:18:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 000 Kč