. - Prsten s briliantem, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 2,45 g

Briliant starého brusu, cca 0,12 ct.

.
51389. Prsten s briliantem, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 2,45 g
Dražba ukončena:21.10.2020 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč