MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Briliant starého brusu, cca 0,12 ct.
> zpět na aukční výsledky
.
51389. Prsten s briliantem, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 2,45 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
4 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 000 Kč
limit (20.10.2020 8:54:31)
4966
3 900 Kč
6971
3 800 Kč
4966
3 700 Kč
6971
3 600 Kč
4966
3 500 Kč
659
3 400 Kč
4966
3 300 Kč
6971
3 200 Kč
4966
3 100 Kč
6971
3 000 Kč
4966
2 900 Kč
6971
2 800 Kč
4966
2 700 Kč
limit (14.10.2020 21:34:24)
4706
2 700 Kč
4966
2 600 Kč
limit (14.10.2020 21:34:18)
4706
2 500 Kč
4966
2 400 Kč
limit (14.10.2020 21:16:31)
4706
2 300 Kč
6971
2 200 Kč
4966
2 100 Kč
6971
2 000 Kč
1479
1 900 Kč
4966
1 800 Kč
6971
1 700 Kč
4966
1 600 Kč
6971
1 500 Kč
6572
1 400 Kč
3798
1 300 Kč
4966
1 200 Kč
627
1 100 Kč
2590
1 000 Kč
3900