.

51387. Prsten s diamantovou rosetou, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 4,65 g

popis: Zdoben diamantovou rosetou, cca 0,10 ct.

dražba ukončena: 21.10.2020 20:17:56

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 600 Kč