. - Prsten s diamantovou rosetou, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 4,65 g

Zdoben diamantovou rosetou, cca 0,10 ct.

.
51387. Prsten s diamantovou rosetou, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 4,65 g
Dražba ukončena:21.10.2020 20:17:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč