MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Zdoben diamantovou rosetou, cca 0,10 ct.
> zpět na aukční výsledky
.
51387. Prsten s diamantovou rosetou, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 4,65 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
3 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 600 Kč
4706
3 500 Kč
limit (21.10.2020 20:12:43)
6490
3 500 Kč
4706
3 400 Kč
limit (21.10.2020 15:48:42)
6490
3 300 Kč
6051
3 200 Kč
6471
3 100 Kč
limit (15.10.2020 18:27:51)
4706
3 000 Kč
6471
2 900 Kč
limit (15.10.2020 18:27:42)
4706
2 800 Kč
6471
2 700 Kč
limit (14.10.2020 21:14:21)
4706
2 600 Kč
6490
2 500 Kč
limit (12.10.2020 23:48:33)
6471
2 400 Kč
limit (12.10.2020 23:48:25)
6471
2 300 Kč
limit (12.10.2020 23:48:24)
6490
2 100 Kč
limit (12.10.2020 23:48:20)
6471
2 000 Kč
limit (12.10.2020 23:48:19)
6490
1 800 Kč
limit (07.10.2020 8:25:36)
6471
1 700 Kč
5972
1 600 Kč
limit (07.10.2020 6:44:10)
6471
1 500 Kč
limit (06.10.2020 17:59:17)
7569
1 500 Kč
6471
1 400 Kč
limit (06.10.2020 17:30:25)
7569
1 300 Kč
6471
1 200 Kč
limit (06.10.2020 17:30:15)
7569
1 100 Kč
6471
1 000 Kč
limit (05.10.2020 23:35:34)
7569