. - Prsten s přírodním korálem, zlato 585/000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 1,88 g

.
51408. Prsten s přírodním korálem, zlato 585/000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 1,88 g
Dražba ukončena:21.10.2020 20:37:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč

2 100 Kč 20.10.2020 12:54:46 3798
2 000 Kč 18.10.2020 15:18:47 6971