.

51412. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 2,23 g

zbývá: 0 dnů, 8 hodin

konec dražby: 21.10.2020 20:41:00

vyvolávací cena: 900 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč