MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
> zpět na aukční výsledky
.
51412. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 2,23 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
900 Kč
vydraženo za:
1 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 700 Kč
4706
1 600 Kč
3798
1 500 Kč
limit (20.10.2020 13:11:40)
4706
1 500 Kč
3798
1 400 Kč
limit (14.10.2020 21:29:47)
4706
1 300 Kč
limit (14.10.2020 21:29:46)
6490
1 200 Kč
limit (12.10.2020 23:55:57)
6490
1 100 Kč
6536
1 000 Kč
6471
900 Kč
5661