. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 2,23 g

.
51412. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 2,23 g
Dražba ukončena:21.10.2020 20:41:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 700 Kč