.

51382. Prsten s přírodním safírem a diamantovými rosetami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 6,96 g

popis: Diamantové rosety cca 0,40 ct. Přírodní safír, země původu Austrálie, cca 1,3 ct.

dražba ukončena: 21.10.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč