. - Prsten s přírodním safírem a diamantovými rosetami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 6,96 g

Diamantové rosety cca 0,40 ct. Přírodní safír, země původu Austrálie, cca 1,3 ct.

.
51382. Prsten s přírodním safírem a diamantovými rosetami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 6,96 g
Dražba ukončena:21.10.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč