MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
27889. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou 236 (čejka), hrubá hmotnost 2,51 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 600 Kč
1016
1 500 Kč
2701
1 400 Kč
1016
1 300 Kč
4706
1 200 Kč
3798
1 100 Kč
limit (12.02.2019 14:50:22)
4706
1 100 Kč
4828
1 000 Kč
limit (11.02.2019 18:37:08)
4706
900 Kč
3932
800 Kč
4103
700 Kč
3932
600 Kč
4828
500 Kč
831