.

51397. Řetízek, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou S-61, hrubá hmotnost 3,08 g

dražba ukončena: 21.10.2020 20:26:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 16.10.2020 22:23:24 2710