MENU
Vstup do aukce
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na dřevě, 25x52 cm. Nesignováno. Rám.
> zpět na aukční výsledky
.
19550. S kravami u jezera
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
800 Kč
vydraženo za:
7 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
7 000 Kč
limit (24.04.2018 21:41:41)
3091
6 500 Kč
3822
6 000 Kč
limit (17.04.2018 20:28:17)
3091
6 000 Kč
499
5 500 Kč
limit (17.04.2018 20:27:38)
3091
5 000 Kč
499
4 900 Kč
limit (14.04.2018 7:19:45)
3091
4 800 Kč
limit (14.04.2018 7:19:44)
3822
4 300 Kč
limit (14.04.2018 7:19:21)
3091
4 200 Kč
3822
4 100 Kč
limit (12.04.2018 15:29:05)
3091
4 000 Kč
3880
3 900 Kč
limit (12.04.2018 13:34:27)
3091
3 800 Kč
3880
3 700 Kč
limit (11.04.2018 23:41:09)
3091
3 600 Kč
limit (11.04.2018 23:40:19)
3880
3 500 Kč
limit (11.04.2018 23:40:18)
3091
3 100 Kč
limit (11.04.2018 10:57:32)
3880
3 000 Kč
limit (11.04.2018 10:53:59)
3091
3 000 Kč
3880
2 900 Kč
limit (11.04.2018 10:53:41)
3091
2 800 Kč
3880
2 700 Kč
limit (05.04.2018 17:53:57)
3091
2 600 Kč
2216
2 500 Kč
limit (05.04.2018 7:02:23)
3091
2 200 Kč
limit (05.04.2018 7:01:57)
3091
2 100 Kč
limit (05.04.2018 7:01:56)
2216
1 700 Kč
limit (04.04.2018 19:32:30)
3091
1 600 Kč
2216
1 500 Kč
limit (04.04.2018 8:08:28)
3091
1 000 Kč
limit (02.04.2018 19:06:08)
3091
900 Kč
2467
800 Kč
2216