značeno Alcosa Solingen - Šavle

Délka 89 cm. Bohatě zdobená rukojeť. Pochva. Německo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Alcosa Solingen
27800. Šavle
Dražba ukončena:13.02.2019 20:02:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč