. - Schlos Haltenberg - Zámek a Dvůr

Lepty, 23x33 cm a 25x34 cm, rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Poškozeny.

.
12971. Schlos Haltenberg - Zámek a Dvůr
Dražba ukončena:11.10.2017 20:45:11
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:700 Kč