.. - Skleněná karafa s hrdlem, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 716 g

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiložena výdejová boleta PÚ. Přiloženo osvědčení puncovního úřadu.

..
59123. Skleněná karafa s hrdlem, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 716 g
Dražba ukončena:19.05.2021 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč