. - Škrtadlo, stříbro 900/1000, punc dubový list, hrubá hmotnost 23,75 g

Délka cca 5,5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
25838. Škrtadlo, stříbro 900/1000, punc dubový list, hrubá hmotnost 23,75 g
Dražba ukončena:12.12.2018 22:23:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 12.12.2018 22:18:42 2985
500 Kč 06.12.2018 16:39:55 2888