Kniha, 24x18 cm, 2. pol. 19. stol. Hodinky - určeno k pravoslavné liturgii. Odpovídá latinskému breviáři. Ozdobné viněty a iniciály. Vevázáno do staré dřevěné barokní vazby potažené tlačenou kůží. Zbytky trnových spon.
Pozn.: Poškozeno. Posouzeno Bořkem Neškudlou, PhD.