. - Služba

Kniha, 24x18 cm, 2. pol. 19. stol. Hodinky - určeno k pravoslavné liturgii. Odpovídá latinskému breviáři. Ozdobné viněty a iniciály. Vevázáno do staré dřevěné barokní vazby potažené tlačenou kůží. Zbytky trnových spon.

Pozn.: Poškozeno. Posouzeno Bořkem Neškudlou, PhD.

.
31997. Služba
Dražba ukončena:16.05.2019 21:37:57
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 100 Kč