.

305421. Soubor 13 grafických listů

popis: Různé grafické techniky, od 43x31 do 9x10 cm. 6x pasparta, ostatní volné listy. Většina signována nečitelně.

Pozn.: Některé listy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 01.07.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 19.06.2020 21:44:21 882
500 Kč 19.06.2020 20:40:31 2880