. - Soubor 19-ti ocelorytin - Čechy

Ocelorytiny, 19. století, rozměry od 8,5x12,5 cm - 12,5x19 cm, volné listy.

Pozn.: Poškozeno.

.
9336. Soubor 19-ti ocelorytin - Čechy
Dražba ukončena:12.04.2017 21:11:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:700 Kč