.

16362. Soubor 3 brožurek z 19. století

popis: Knihy - brožury, od 17x10 do 18x11 cm.
1) Znamenité a podivné příhody pana Prássilka. Autor W. R. Kramerius.
2) Vražední paličové Vilém Strohofer a Jakub Fastl
3) Programy národních slavností v Praze dne 16. a 17. května 1869. Stručné popsání národní slavnosti.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 15.02.2018 21:16:00

vyvolávací cena: 400 Kč

vydraženo za: 400 Kč

400 Kč 01.02.2018 22:48:59 238